محل تبلیغات شما

امكانات بالا و سرور هاي قدرتمند ما در كنار كادر فني و بازرگاني مجرب سبب ميشود تا ارايه كننده خدماتي متفاوت با كيفيتي صد چندان باشيم.خدمت به جامعه الكترونيك ايران و كمك برشد صنعت فناوري اطلاعات از افتخارات ماست چرا كه در عصر حاضر ارتباط يكي از مهمترين نيازهاي جامعه انساني و تمدن هاي مختلف در سراسر جهان است.

مشتري مداري و احترام بحقوق كاربران بهمراه حفظ كيفيت كاري سرلوحه اصلي كار اين شركت است و بنابر همين اصل شركت فناوريپرشين طرحتنها شركت سرويس دهنده وب ايراني است كه تا مدت ۲۴ ساعت استرداد مبلغ پرداختي كاربران خود را در صورت عدم رضايت، بدون هيچ گونه پرسشي تضمين مينمايد.

واضح است كه اين مساله بيانگر اعتماد ما به خدمات ارايه شده است كه در سايه اعتماد كاربران گرانمايه اين شركت حاصل شده است. سرور هاي اين شركت از جديد ترين سيستم هاي سخت افزاري استفاده ميكنند تا در كنار بروز ترين نسخه هاي نرم افزاري مديريت داده و فضا ،ارايه كننده بهترين بازده كاري براي كاربران باشند.

سرعت ، راندمان بالا ، بروز بودن ، ساپورت طلايي و . از ويژگي هاي سرويس هاي ماست كه كار با اينترنت را لذت بخش و امن ميسازد.

پرشين طرح داراي سرور هاي اختصاصي است و بغير از اين شركت هيچ فرد يا گروهي با اطلاعات شخصي شما و برنامه هاي نصب شده و فايلهاي شما دسترسي نخواهد داشت كه اين از امتيازات طلايي ماست.

اين گروه هاستينگ در مهر ماه 1396 در زمينه ارائه سرويس هاي حرفه ايميزباني وب،طراحي سايت،چت رومو ثبت دامنه در جهت كمك به خدمات هاستينگ و طراحي كشور شروع به كار كرد.
آدرس سايت :http://persian-tarh.ir

هاست.دامنه.نمایندگی.سرور.طراح: پرشین طرح

پرشین طرح | خرید هاست|میزبانی وب|هاست سیپنل آلمان ...

پرشین طرح|خدمات هاستینگ|میزبانی سایت

كه ,شركت ,كاربران ,هاستينگ ,سرويس ,كار ,اين شركت ,سرور هاي ,است كه ,سرويس هاي ,به خدمات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی